MENU

Aktualności - wszystkie

Trener Robert Świątek z Wrocławia przyjechał po dwie nagrody. Nieoczekiwany janowski dublet w Wielkim Szlemie

Po sensacyjnym zwycięstwie trzyletniego araba Saudiego Al Kahlediaha w sobotę, w niedzielę wrocławski trener Robert Świątek fetował cenniejszą wygraną, tym razem w pozagrupowej gonitwie kategorii B dla trzyletnich i starszych klaczy pełnej krwi angielskiej o Nagrodę Rzeki Wisły (2400 m). Jego podopieczna, francuskiej hodowli Tagra, która sprawiła małą niespodziankę w Oaks, zajmując czwarte miejsce, tym razem odniosła łatwe zwycięstwo, bijąc drugą celowniku Grację aż o 6 długości. W biegu o Nagrodę Wielkiego Szlema dla 4 l. i st. arabów (kat. B, 3000 m) niespodziankę sprawił tegoroczny wicederbista Bandolero, który pod Viktorem Popovem pokonał o 1,5 dł. towarzyszkę stajenną, najmocniej liczoną Shahad Athbah.

Tagra potwierdziła wysoką formę

Tagra miała ułatwione zadanie, bowiem obsada Nagrody Rzeki Wisły była tym razem mocno średnia. Wystąpiły w niej wyłącznie klacze grupowe, w tym jedna, Circle Centuria, po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej perturbacjami zdrowotnymi.

Natomiast wygrana Bandolero była sporą niespodzianką, bowiem okazał się on lepszy od koni starszych, w tym od uważanej za faworytkę towarzyszki stajennej Shadad Athbah, dosiadanej przez trenera janowskich koni Sergeya Vasyutova, któremu za ten dublet należą się słowa uznania!

Nagroda Rzeki Wisły

1. Tagra     dż. A.Kabardov (53.0) nr. 2
2. Gracja     dż. M.Abík (57.0)     1
3. Finalistka     pr.dż. J.Wyrzyk (57.0)     4
4. Time of Glory     pr.dż. M.Szabla (53.0)     6
5. Circle Centuria     dż. A.Turgaev (53.0)     3
6. Aminata     dż. A.Reznikov (55.0)     5
 
2400 m: 2’38,4″(30,0-31,8-30,2-33,1-33,3).
Temperatura: 26.0°C, pogodnie.
Styl: łatwo.
Odległości: 6 – 1 – 7 – 4 1/2 – 6.
Stan toru: elastyczny (3,6).

Bandolero świetnie się czuje na dystansie 3000 m

Nagroda Wielkiego Szlema

1. Bandolero     dż. V.Popov (59.0) 5
2. Shahad Athbah     dż. S.Vasyutov (60.0) 1
3. Hanouh     dż. S.Mazur (59.0) 8
4. Burkan Al Khalediah     dż. W.Szymczuk (65.0) 6
5. Salman Al Khalediah     k.dż. K.Grzybowski (59.0) 2
6. Mogadiusz     dż. A.Reznikov (62.0) 4
7. Ussam de Carrere     dż. M.Srnec (59.0) 7
Wycofany: Palmir     dż. M.Abík (56.0) 3
30000 m: 3’41,3″(39,6-39,2-36,3-35,2-35,1-35,9).
Styl: silnie wysyłany.
Odległości: 1 1/2 – 1 1/4 – 3/4 – 13 – 2 – daleko (39).

Mistrzynie olimpijskie udekorowały zwycięskiego Dystansa

Dekoracja Dystansa z udziałem mistrzyń olimpijskich

Pierwsza niedzielna gonitwa została rozegrana o Puchar Prezesa Regionalnego Towarzystwa Lotto-Bydgostia. Zwycięskiego ogiera Dystans, trenowanego przez Wojciecha Olkowskiego i dosiadanego przez Wiaczesława Szymczuka, udekorowały na padoku mistrzynie olimpijskie w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj, reprezentujące barwy wspomnianego towarzystwa.

Grand Amour wygrał Gonitwę Ursynowską

To drugie zwycięstwo Grand Amoura w karierze

Niedziela była Dniem Ursynowa na Służewcu. O godz. 10.00 wystartowała kolejna edycja Wielkiej Ursynowskiej – biegu na 5 km po bieżni głównej toru. Miłośnicy biegania mieli niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić się na trawiastej nawierzchni, po której ścigają się konie. W tym samym czasie w Parku Angielskim była otwarta do godz. 13.00 strefa z atrakcjami przygotowanymi przez Dzielnicę Ursynów, Tor Służewiec i Fundację LOTTO.

Z tej okazji jedna z gonitw, Nagroda Gangesa (I gr., 1800 m) dla trzyletnich arabów eksterierowych, została rozegrana o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Jej zwycięzcę, trenowanego przez Adama Wyrzyka i dosiadanego przez Kamila Grzybowskiego Grand Amoura, udekorowali na padoku burmistrz i wiceburmistrz Ursynowa, panowie Robert Kempa i Rafał Miastowski.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń