MENU

Aktualności - wszystkie

Sweet Dream wygrywa Nagrodę Czorta, a Time of Dream – Upsali

Pozagrupową gonitwę o Nagrodę Czorta (kat. B) dla trzyletnich arabów wygrała trenowana przez Małgorzatę Łojek i dosiadana przez Antona Turgaeva Sweet Dream. Pokonała ona po walce (o szyję) Rammasa Al Khalediaha. Niespodzianką zakończył się wyścig I grupy dla dwulatków o Nagrodę Upsali. Pewne zwycięstwo (o 2 dł.) odniosła podopieczna trenera Piotra Piątkowskiego Time of Dream, z kandydatem dżokejskim Kamilem Grzybowskim w siodle, natomiast  faworytka Jalapena tuż przed celownikiem została jeszcze wyprzedzona przez Królową Ecosse.

Sweet Dream wygrała dzięki lepszej jeździe Turgaeva. Dosiadająca Rammasa Al Kahlediaha Małgorzata Kryszyłowicz dała się w połowie prostej zamknąć na chwilę przy bandzie, co miało wpływ na ostateczny wynik.

Nagroda Czorta

Sweet Dream zdobyła nagrodę Czorta

1. Sweet Dream dż. A.Turgaev (56.0) nr 5
2. Rammas Al Khalediah dż. M.Kryszyłowicz (58.0) 2
3. Severus dż. S.Vasyutov (58.0) 3
4. Vag el Condor pr.dż. K.Kamińska (58.0) 4
Wycofany: Czarci Róg k.dż. P.Nakoniechnyi (58.0) 1

2200 m: 2’49,8″(16,5-40,4-38,9-38,0-36,0).
Temperatura: 6.0°C, pochmurno z przejaśnieniami.
Styl: wysyłany.
Odległości: szyja – 13 – 17.

Były świetny dżokej Piotr Piątkowski, debiutujący w tym roku w roli trenera, odniósł pierwszy znaczący sukces. Trenowana przez niego Time of Dream wygrała Nagrodę Upsali (I gr.) dla klaczy hodowli krajowej (PSB). Do pewnego zwycięstwa wyhodowaną przez Sabinę i Saliha Plavaców oraz będącą ich własnością Time of Dream poprowadził utalentowany kandydat dżokejski Kamil Grzybowski, który po zakończeniu pracy w ośrodku Adama Wyrzyka w Podbieli został zatrudniony w stajni prowadzonej przez Piątkowskiego. Trzeba przyznać, że debiut w nowych barwach miał nadzwyczaj udany. Można mieć nadzieję, że współpraca z dżokejskim mistrzem, jakim był Piotr Piątkowski, pomoże Grzybowskiemu w doskonaleniu jego umiejętności jeździeckich, które już można uznać za obiecujące.

Gonitwa o Nagrodę Upsali rozgrywana była pod patronatem Stowarzyszenia Turf Club Służewiec. Zwycięską klacz udekorowała i puchary wręczała prezes STCS Iwona Chojnowska.

Nagroda Upsali

Pewne zwycięstwo Time of Dream w nagrodzie Upsali

1. Time of Dream k.dż. K.Grzybowski (57.0) 2
2. Królowa Ecosse dż. M.Srnec (57.0) 5
3. Jalapena dż. S.Mazur (57.0) 6
4. Masai Princess dż. S.Vasyutov (57.0) 1
5. Miss Kossakówna dż. A.Kabardov (57.0) 7
6. Dance With Molly dż. A.Turgaev (57.0) 4
7. Mexican Moon dż. M.Abík (57.0) 3

1400 m: 1’33,3″(27,0-32,3-34,0).

Styl: pewnie.
Odległości: 2 – 1/2 – 1 1/4 – 8 – 1 3/4 – 1 1/2.
Stan toru: ciężki (5,1).

Bieg o Nagrodę Embargo dla trzyletnich arabów I gr. wygrał niespodziewanie trenowany przez Adama Wyrzyka i dosiadany przez Michala Abika Aktyw, hodowli i własności Leszka Błaszczyka. Po walce pokonał on Celebrytę, hodowli Roberta Talarka, trenowanego przez jego syna Pawła. W walce o trzecie miejsce również polska Super Star wyprzedziła o nos najmocniej faworyzowanego francuskiego ogiera Monthera Al Khaladiaha.

W niedzielę rozegranych zostanie 8 gonitw, w tym dwie imienne: Nagroda Nemana (kat. B, 1400 m) dla dwulatków oraz sprinterska Nagroda Pawimenta (1200 m) dla 3 l. i st. folblutów. Z tej drugiej zostały wycofane Animal Party (nr 1) i Fabulous Angel (nr 10).
Początek mityngu o godz. 10.30.

Info

 

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń