MENU

Aktualności - wszystkie

Shannon Queen wyrównała rekord zwycięstw bez porażki Va Banka!

Niepokonana wcześniej w 11 startach czteroletnia klacz arabska Shannon Queen, wyhodowana w stadninie Koni „Czorty” (w miejscowości Dąbrowa k. Nasielska), której właścicielami są państwo Daniel i Magdalena Gromalowie, wygrała na Służewcu również w 12. występie. Podopieczna trenera Janusza Kozłowskiego, dosiadana przez Aleksandra Reznikova, pokonała  w biegu o Nagrodę Michałowa (kat. A, 2800 m) po walce janowską Shahad Athbah o łeb. Tym samym wyrównała rekord folbluta Va Banka, niepokonanego w 12 startach (ostatnie odniósł w Baden-Baden).

Oczywiście jest to tylko porównanie ilościowe, bowiem, jeśli chodzi o prestiż, wyścigi koni czystej krwi arabskiej na torach całego świata są traktowane jako drugorzędne w porównaniu z rywalizacją folblutów. Jednak godny podziwu rekord Shannon Queen jest nie tylko najlepszym w historii wyścigów arabskich w Polsce, ale być może także i na świecie!

Nagroda Michałowa

1. Shannon Queen dż. A.Reznikov (57.0) nr. 4
2. Shahad Athbah dż. S.Vasyutov (60.0)     3
3. Bandolero dż. V.Popov (59.0)     6
4. Wielka Dalena dż. M.Abík (57.0)     2
5. Hanouh dż. S.Mazur (59.0)     1
6. Salman Al Khalediah     dż. W.Szymczuk (62.0)     5

2800 m: 3’34,5″(24,4-40,0-39,4-38,2-36,8-35,7).
Temperatura: 11.0°C, pochmurno z przejaśnieniami.
Styl: silnie wysyłany.
Odległości: łeb – 7 – 1 1/2 – 4 1/2 – 15.
Stan toru: mocno elastyczny (4,8).

Niespodziewany dublet dwulatków Wyrzyka

W biegu I grupy dla dwulatków  o Nagrodę Jaguara (1200 m) niespodziewany dublet zanotowała stajnia trenera Adama Wyrzyka. Zwyciężył liczony w dalszej kolejności Tulipan Fan Fan, a drugie miejsce zajęła również niedoceniana przez publiczność Vilnele.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń