MENU

Aktualności: - wszystkie:

Weekendowy przewodnik wyścigowy (27-28.06.2020)

Program, transmisja, wyniki – wszystko czego potrzebujecie w ten weekend, znajdziecie tutaj!

Chcesz być na bieżąco podczas weekendu wyścigowego na Torze Wyścigów Konnych Służewiec?

1.Najważniejsze to poznać program:


2. A potem włączyć transmisję online.

Przygotowaliśmy trzy rodzaje transmisji online z najblizszego weekendu wyścigowego. Na naszych profilach Facebook i YouTube zobaczycie relację z gonitw z towarzyszącym jej studiem Służewiec iTV. Prowadząca Annamaria Sobierajska spotka się z licznymi ekspertami i miłośnikami wyścigów konnych. Wspólnie zaproszą publiczność do tętniącego życiem królestwa wyścigów, opowiedzą o najciekawszych punktach programu, zdradzą branżowe ciekawostki oraz przedstawią jasno i klarownie zasady rozgrywanych gonitw.

Transmisja okraszona eksperckim komentarzem dedykowanym graczom będzie prowadzona na stronie www.trafonline.pl oraz udostępniania we wszystkich kolekturach.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie transmisję, która pokaże najdokładniej widok z toru – www.torsluzewiec.pl

3. Odwiedź też profile Toru na Facebooku i Instagramie. Tam znajdziesz relację z dnia wyścigowego, a także ciekawostki z backstage.

4. Dla tych co chcą spróbować swoich sił w typowaniu wyników gonitw Traf – Zakłady wzajemne przygotował zakłady w wersji online.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń