MENU

Aktualności: - wszystkie:

Weekendowy przewodnik wyścigowy (30-31.05.2020)

Wiemy, że bardzo tęsknicie za obecnością na Torze Służewiec, dlatego robimy co możemy, żeby przenieść Was na Tor w wersji online. Poniżej małe kompendium wiedzy dla miłośników wyścigów konnych, które pozwoli Wam odnaleźć wszystko czego potrzebujecie!

Chcesz być na bieżąco podczas weekendu wyścigowego na Torze Wyścigów Konnych Służewiec?

1.Najważniejsze to poznać program:

SOBOTA – 30.05.2020

13:00 – (1) – Gonitwa uczniowska – Gonitwa dla 4-letnich i starszych  koni wyłącznie III grupy.
13:40 – (2) – Gonitwa dla 3-letnich koni III grupy, które nie biegały
14:20  – (3) – Gonitwa międzynarodowa eksterierowa dla 3-letnicj koni czystej krwi arabskiej II grupy, które nie biegały
15:00 – (4) – Gonitwa dla 4-letnich i starszych klaczy czystej krwi arabskiej III grupy
15:40 – (5) – Nagroda Jaroszówki (kat. B) – Gonitwa dla 3-letnich i starszych koni
16:20 – (6) – Memoriał Stanisława Sałagaja – Gonitwa handikapowa I grupy dla 4-letnich ogierów i klaczy czystek krwi arabskiej
17:00 – (7) – Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich i starszych kłusaków francuskich (sulki), które uzyskały sumę nagród do 20 000 zł

NIEDZIELA – 31.05.2020

13:00 – (1) – Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich i starszych kłusaków francuskich (sulki), które uzyskały sumę nagród do 80 000 zł
13:40 – (2) – Nagroda Irandy – Gonitwa dla 3-letnich koni I grupy
14:20  – (3) – Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi (PASB), które nie biegały
15:00 – (4) – Gonitwa handikapowa III grupy dla 4-letnich i starszych koni
15:40 – (5) – Nagroda Golejewka (kat. B) – Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni
16:20 – (6) – Gonitwa handikapowa III grupy dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej
17:00 – (7) – Gonitwa handikapowa III grupy dla 3-letnich koni
17:40 – (8) – Gonitwa dla 40letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy


2. A potem włączyć transmisję online.

Przygotowaliśmy trzy rodzaje transmisji online z najblizszego weekendu wyścigowego. Na naszych profilach Facebook i YouTube zobaczycie relację z gonitw z towarzyszącym jej studiem Służewiec iTV. Prowadząca Annamaria Sobierajska spotka się z licznymi ekspertami i miłośnikami wyścigów konnych. Wspólnie zaproszą publiczność do tętniącego życiem królestwa wyścigów, opowiedzą o najciekawszych punktach programu, zdradzą branżowe ciekawostki oraz przedstawią jasno i klarownie zasady rozgrywanych gonitw. W sobotę w studio pojawią się m.in. trener Emil Zahariev, Paweł Sałagaj – syn Stanisława Sałagaja oraz Witold Sudoł ze Stowarzyszenia Hodowców i Użytkowników Kłusaków

Transmisja okraszona eksperckim komentarzem dedykowanym graczom będzie prowadzona na stronie www.trafonline.pl oraz udostępniania we wszystkich kolekturach.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie transmisję, która pokaże najdokładniej widok z toru – www.torsluzewiec.pl

3. Odwiedź też profile Toru na Facebooku i Instagramie. Tam znajdziesz relację z dnia wyścigowego, a także ciekawostki z backstage.

4. Dla tych co chcą spróbować swoich sił w typowaniu wyników gonitw Traf – Zakłady wzajemne przygotował zakłady w wersji online.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń