MENU

Aktualności - wszystkie

Opisy gonitw (8 października)

Relacja z niedzielnych wyścigów.

Bromsky zwycięża pod najwyższą wagą

Poprowadził Dos D’Ange (62,5 kg) przed Bromskym (63,5) i Maiandrą (58). Pozycję w dystansie poprawiały Great Chance (55,5) i Time of Glory (57,5) oraz Kopra (47). Na prostą wyprowadziła Great Chance zyskując nieco terenu, polem zaś ruszyły Bromsky i Kopra, wyprzedzając odpadającego Dos D’Ange’a.  Bromsky pod z Michalem Abikiem w siodle wygrał  przed Koprą, która sprawiła dużą niespodziankę.  Trzecie miejsce zajęła Maiandra, a czwarte Time of Glory. Po gonitwie okazało się niestety, że Dos D’Ange doznał groźnej kontuzji, która zakończyła jego karierę.

Trenerem brytyjskiej hodowli Bromsky’ego, własności rodziny Zielińskich, jest Adam Wyrzyk.

Ciężko wywalczony dwunasty triumf Shannon Queen!

Nagroda Michałowa. Zaraz po starcie na front wyszedł Salman Al Khalediah, dyktując spokojne tempo. Za nim podążały Bandolero, Hanouh, Wielka Dalena oraz zamykające stawkę dwie faworytki, Shannon Queen i Shahad Athbah. Prowadzący Salman Al Khalediah i naciskający go Bandolero sukcesywnie wzmacniały tempo. Na prostej słabnącego Salmana Al Khalediaha wyprzedził Bandolero, a do walki próbowały włączyć się Hanouh i Wielka Dalena. Prowadzone najszerszym kołem Shannon Queen i podążająca za nią Shahad Athbah rozpoczęły szybki , jak na stan toru, (mocno elastyczny 4,8), finisz. W celowniku zwyciężyła dosiadana przez Aleksandra Reznikova Shannon Queen, ale tylko o łeb pokonała nieustępliwie atakującą ją Shahad Athbah. Trzecią lokatę pewnie zajął Bandolero, a czwarta była Wielka Dalena.

Trenowana przez Janusza Kozłowskiego Shannon Queen została wyhodowana przez Magdalenę Gromalę, która jest także jej współwłaścicielką wraz z Katarzyną Kozłowską.

Sensacyjne zwycięstwo Tulipana Fan Fana

Nagroda Jaguara. Najlepiej ruszyła Mexican Moon, jednak szybko zmienił ją Meeting Life i poprowadził mocnym tempem przed poprawiającym Sweet City. Na prostej Sweet City i Meeting Life zaczęły słabnąć, a do ataku ruszyły prowadzone na dalszych pozycjach Vilnele i Tulipan Fan Fan, które walczyły o zwycięstwo. Pierwszy linię mety minął ogier pod Sergeyem Vasyutovem, o pół długości przed Vilnele, która utrzymała drugą pozycję, o nos przed powtórnie finiszującym Meetingiem Life’m. Czwarty ukończył gonitwę Illusion.

Tulipana Fan Fana trenuje jego hodowca Adam Wyrzyk, który również jest jego współwłaścicielem razem z Mirosławem Kobusem.

Pewna wygrana Justa Golda

Warunki w gonitwie narzucił Excalibur przed Guerrą, Sobolem i Just Goldem. Na prostą bardzo szeroko wyprowadził Sobol, co wykorzystały Excalibur i Just Gold, a także Tabor i Guerra. Pewnie wygrał Just Gold z Markiem Breziną w siodle, drugi był Excalibur, a trzeci wyłamujący nieco na prostej Tabor, naciskany przez atakującego z dalszej pozycji Peregrino.

Francuskiej hodowli Just Gold, własności Małgorzaty Przączak, trenowany jest przez Macieja Janikowskiego.

Pesaria wygrała bez problemów

Poprowadził Emerald przed Eryką JR i Emporią JR. Faworytka Pesaria biegła w środku stawki, którą zamykały Myk Myk, Abbas i nieradzący sobie Celkis. Na finiszu osłabł uciekający Emerald, który został wyprzedzony przez swobodnie finiszującą Pesarię oraz rozpędzającego się szerokim torem Abbasa. Czwarte miejsce zajął Myk Myk.

Hodowcą i właścicielem zwycięskiej klaczy jest Andrzej Majchrzak, a trenerem Adam Wyrzyk.

Łatwe zwycięstwo Fabulous Las Vegas

Na czele galopował Grimm przed Runbezy, French Flairem. Blisko trzymał się Fabulous Las Vegas. Na prostą wyprowadził próbujący uciekać Grimm, odpadł Runbezy, a środkiem ruszyły Fabulous Las Vegas i French Flair. Do walki włączyła się także prowadzona na dalszej pozycji Evlampia. Mocno liczony Fabulous Las Vegas pod Martinem Srnecem odniósł łatwe zwycięstwo nad liczoną w drugiej kolejności Evlampią. Trzeci ukończył bieg debiutujący French Flair, a czwarte miejsce utrzymał Grimm o krótki łeb przed finiszującą z dalszej pozycji debiutantką Celtic Song.

Trenerem francuskiej hodowli ogiera, własności Joanny Traki, jest Krzysztof Ziemiański.

Wrocławska Pipasol sprawia niespodziankę

Poprowadziła Da Llana przed Pipasol, Bruschettą i poprawiającym pozycję Memo. Liczone Komandor, Persifona i Theskyisnolimit biegły na dalszych pozycjach. Biegnąca przy kanacie Da Llana na prostej osłabła i odpadła. Prowadzenie objęła Pipasol z Natalią Hendzel w siodle, a środkiem finiszował Freddyisready, lecz szybko zgasł, natomiast szerokim torem ruszyły Theskyisnolimt oraz Persifona. Wrocławska Pipasol utrzymała pierwsze miejsce przed rozpędzoną Theskyisnolimit, Persifoną i Memo.

Trenerem francuskiej hodowli klaczy, własności A. Borkowskiego, jest Michał Borkowski.

Wygrana Prospero po walce z Letusem JR

Nagroda Pianissimy. Pierwszy w dystansie galopował Paco przed Febristą i Ehabem Al Khalediahem. Faworyzowane Echa Wadi i Prospero biegły na końcu stawki. Na prostej odpadł ciężko biegnący przy kanacie Paco, a walkę rozpoczęły Febrista i Letus JR. Z ostatnich pozycji ruszyły w pościg Prospero i Echa Wadi. Finiszujący Prospero objął prowadzenie około dwustu metrów przed metą, walcząc z nieustępliwym Letusem JR. W celowniku okazał się lepszy od rywala od 1,75 dł., trzecia dobiegła słabnąca Febrista, o pół długości przed Echą Wadi.

Zwycięskiego ogiera hodowli i własności SK Janów Podlaski dosiadał jego trener Siergey Vasyutov.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń