MENU

Aktualności - wszystkie

Opisy gonitw (25 czerwca)

Relacja z niedzielnych wyścigów.

Wygrana rutynowanego Dakarda

Wolno poprowadziła Javorka przed Newmanem. Mocno liczony Letbygonesbeicons biegł w niewielkim odstępie za stawką. Podczas pokonywania ostatniego kilometra tempo zdecydowanie wzrosło. Na prostej pierwszy zaatakował Newman, ale szybko został wyprzedzony przez Dakarda dosiadanego przez Darię Pantchev. Przy szybkiej końcówce finiszujący polem z ostatniej pozycji Letbygonesbeicons zdołał jedynie wywalczyć drugie miejsce o szyję przed naciskającym go Suwenirem. Czwarty był Newman.

Trenowany przez Aleksandrę Gajos-Łątkę Dakard jest jej współwłasnością razem z hodowcą Edwardem Gilertem.  

Udany debiut Severusa

Na czele galopowały Norin i Aktyw. Faworyt Process biegł w środku stawki. Na prostej próbował uciekać Aktyw,  jednak lekko galopujący pod Sergiejem Vasyutovem debiutujący Severus nie dał rywalom żadnych szans, choć w dystansie trzymał się na końcu peletonu. Drugi był Aktyw, trzeci Process, a czwarta Lolita Fata po walce z Norinem.

Trenerem Severusa, hodowli i własności SK Janów Podlaski, jest Sergiej Vasyutov.

Ravie des Bournais obroniła się przed Strzelinem

Gonitwa o Puchar Fundacji Lotto. Tango Turf już od startu mocne tempo i uzyskał nieznaczną przewagę nad resztą koni. Dopiero w końcówce został wyprzedzony przez rozpędzającą się Ravie des Bournais z Michalem Abikiem w siodle, z którą na ostatnich metrach podjął walkę biegnący w dystansie najszerszym kołem Strzelin. W celowniku Ravie des Bournais obroniła 0,5 długości przewagi nad rywalem. Trzecie miejsce utrzymał Tango Turf, a jako czwarty metę osiągnął Silver Boy.

Trenerem i właścicielem francuskiej hodowli klaczy jest Adam Wyrzyk.

Echa Wadi lepsza o łeb od Grand Amoura

Poprowadziła bardzo wolno Akia. Na prostej konie finiszowały szeroką ławą. Najszybsza była Echa Wadi dosiadana przez Antona Turgaeva, która o łeb wyprzedziła faworyzowanego, ale długo nie mogącego znaleźć przejścia, Grand Amoura. Jako trzeci bieg ukończył finiszujący polem z końca stawki Elazer, a czwarty był Paco.

Trenowana przez Małgorzatę Łojek Echa Wadi jest jej współwłasnością razem razem z SK Michałów, gdzie klacz została wyhodowana.

Bardzo łatwe zwycięstwo Alfei

Dobrze ruszyły Król Dżungli i Dżarada. Po chwili po kanacie do przodu przesunęła się Alfea pod Wiaczesławem Szymczukiem i bardzo łatwo wygrała gonitwę. Galopującego na prostej na drugiej pozycji Medrocka pokonał w celowniku niosący się Mosanto. Czwarty był Juganis.

Trenowana przez Andrzeja Walickiego Alfea została wyhodowana przez Millennium Stud Sp. z o.o. i jest własnością tej firmy.

Brasilia wygrywa  gonitwę o Puchar Gen. W. Andersa

Stawkę prowadził Albar przed Harendą i Ermanderem. W środku grupy galopowała faworyzowana, dosiadana przez swego trenera Sergeja Vasyutova Brasilia. Na prostej debiutantka swobodnie wysunęła się na prowadzenie i nie oddała go do końca. Drugi był Albar, a trzecie miejsce niespodziewanie utrzymał mało liczony Ermander przed biegnącym bez błysku Wernyusem.

Wyhodowana i będąca własnością SK Janów Podlaski klacz jest trenowana przez Sergieja Vasyutowa.

Faraon zwycięża w handikapie

Poprowadził Zaraz Wracam (54,5 kg). Na prostej przewagę uzyskał dosiadany przez Michala Abika Faraon (52,5), który wygrywał pewnie. Drugi przygalopował Norn (58,5), a trzecie miejsce finiszem z dalszej pozycji wywalczyła Teteria (55), pokonując faworyzowaną Stuhnę (58,5).

Hodowcą ogiera jest Kishore Mirpuri, właścicielem Estel Studio Sp. z o.o., a trenerem Maciej Kacprzyk.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń