Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Opisy gonitw (24 września)

24 września 2017

Relacja z niedzielnych wyścigów.

Bardzo łatwa wygrana Magnetica

Z bardzo dużą przewagą poprowadził Dos D’Ange, jednak przy wyjściu na prostą jego ucieczka została zlikwidowana przez resztę stawki, na czele której galopowały Thorn i Magnetic. Swobodnie finiszujący Magnetic pod Markiem Breziną oddalił się od przeciwników, bardzo łatwo wygrywając gonitwę. Biegnącego na drugiej pozycji przy kanacie Thorna wyprzedził atakujący polem mocno liczony Invincible Gunner, a w samym słupie o szyję pokonał go również Helio Bareliere.

Wyhodowanego w SK Moszna Magnetica, własności Eweliny Lasoty, trenuje Maciej Janikowski.

Glamorous Thingie zwycięża łatwo o pół długości

Nagroda Cardei. Twarde warunki podyktowała Santa Klara. Za nią podążały Mazovia Queen i faworyzowana Glamurous Thingie. Finisz należał do dosiadanej przez Aleksandra Reznikova Glamurous Thingie, która łatwo o pół długości pokonała dzielnie walczącą przy szybkiej ostatniej ćwiartce Santa Klarę. Trzecia była Mazovia Queen, a czwarta wrocławska Królowa Ecosse.

Zwycięską klacz, hodowli i własności Viktora Timoshenki, trenuje Janusz Kozłowski.

Silver Bee przed nieliczonym Gardemarinem

Wkrótce po starcie prowadzenie objął Show Me The Money przed Saldaną, Sorreno i Silver Bee. Uciekającego na prostej ogiera zaatakował najmocniej liczony Silver Bee z Aleksandrem Kabardovem w siodle, odnosząc zwycięstwo. Polem rozpędziły się prowadzone na dalszych pozycjach Gardemarin i Classical Intikhab. Finiszujący Gardemarin próbował zaatakować pierwszą pozycję, ale zabrakło mu 0,75 długości do pokonania Silvera Bee. Trzecie miejsce utrzymał Show Me The Money przed Classical Intikhabem, który o nos wygrał z mocno naciskającym go na końcowych metrach Square Petrarque.

Francuskiej hodowli ogiera trenuje Maciej Janikowski, który jest jego współwłaścicielem wraz z Januszem Szweycerem.

Jagienka, Umberto Caro i Dominique na pudle, Kokshe i Emperor Ajeez bez płatnych miejsc

Nagroda Mosznej. Bardzo solidnym tempem poprowadził trenowany w Czechach Dominique. Blisko trzymały się Modraszek, Emperor Ajeez i Bronislav oraz szerzej prowadzona Jagienka. Walczące na prostej Dominique’a i Emperora Ajeeza wyprzedziły: finiszująca polem Jagienka oraz nieco zamknięty w dystansie Umberto Caro. W celowniku dosiadana przez Tomaša Lukáška Jagienka pokonała o pół długości walecznego Umberto Caro. Trzecie miejsce przed atakiem Bronislava obronił także o pół długości Dominique. Piąty był Nikus, a konie najbardziej faworyzowane, Kokshe i Emperor Ajeez, zajęły odpowiednio szóste i siódme miejsce.

Trenerem Jagienki hodowli i własności Witolda Krzemińskiego, jest Wojciech Olkowski.

Xawery nadal niepokonany

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Przychówku). Własne warunki narzucił Medrock prowadząc przed Parysem i bitym faworytem Xawerym. Na prostej Xawery pod Michalem Abikiem potwierdził aspiracje do tytułu najlepszego dwulatka sezonu, swobodnie wygrywając przed Medrockiem. Trzeci z większą stratą ukończył bieg Parys, a czwarta była Jam Julietta o pół długości przed bardziej liczonym Clouds Blue.

Trenerem francuskiej hodowli Xawerego, własności Krzysztofa Falby, jest Adam Wyrzyk.

Łatwa wygrana Fabulous Angel

Bardzo szybko poprowadził Mourtajez, lecz nie wytrzymał swego tempa i na prostej osłabł. Trzymająca się blisko niego w dystansie Fabulous Angel z Michalem Abikiem w siodle nie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa. Tymczasem z galopującej w odstępie za wymienionymi końmi grupy najskuteczniej finiszowała polem Claudette, zajmując drugie miejsce przed biegnącą bliżej kanatu Urugwajką. Czwartą lokatę utrzymał zmęczony Mourtajez.

Trenerem francuskiej hodowli klaczy, współwłasności Agnieszki Marczak, Małgorzaty Przączak i Agnieszki Dziuby jest Adam Wyrzyk.

Bush Brave nie zwalnia tempa

Wielka Warszawska. Zdecydowanie ruszył Largo Forte, osiągając kilkanaście długości przewagi nad Velnelisem, Bushem Bravem, Neo i Hight of Beauty. Na zakręcie w pościg ruszył Bush Brave mijając zmęczonego Velnelisa. Na prostej Bush Brave dosiadany przez Tomaša Lukáška w imponującym stylu nie tylko zniwelował dużą przewagę uciekającego Largo Forte, ale wygrał gonitwę z przewagą 13 długości. Trzeci był późno atakujący Neo, a czwarty Velnelis, o szyję przed Height of Beauty.

Trenerem irlandzkiej hodowli Busha Brave’a, własności Dariusza Jaskólskiego, jest Wojciech Olkowski.

Lion Cut o łeb lepszy od Kranti

Poprowadziły Nagroda z Kazalem. Blisko trzymały się Strzelin, Syria i Golden Glider. Na dalszych miejscach galopowały liczone Persifona, Circle Centuria, Kranti i Lion Cut. Wkrótce odpadła liczona Persifona. Przy wyjściu na prostą najlepszą pozycję zajął Lion Cut pod Szczepanem Mazurem, którego do samego celownika naciskała Kranti. Ostatecznie wygrał ogier o łeb. Trzecie miejsce niespodziewanie zajął mało liczony Strzelin, a czwarte późno finiszująca Circle Centuria.

Brytyjskiej hodowli ogiera, własności Dominiki Turkowskiej, trenuje Emil Zahariev.

Peregrino wykorzystuje ulgę wagi

Szybko na czoło stawki wysunął się Issachar (54,5 kg) przed Free-Lu (62), Peregrino (55), Jansenem (56), Norbillą (59,5) i Monte Luppo (58). Na prostej zaatakowały Free-Lu i Peregrino. Niosący 7 kg mniej ogier z Kamilem Grzybowskim w siodle pokonał przeciwniczkę, która o pół długości obroniła się przed finiszującym z końca Monte Luppo, a ten z kolei w samym słupie wyprzedził o łeb Issachara.

Trenerem Peregrino, hodowli i własności Ch. Schriever, jest Adam Wyrzyk.

Info