MENU

Aktualności - wszystkie

Opisy gonitw (12 sierpnia)

 Relacja z sobotnich wyścigów.

Bromsky lepszy o szyję od Networka

Poprowadził Memo przed Speedy Szumawą, Bromskym i Networkiem. Na finiszowej prostej usiłowała zaatakować go bez powodzenia Speedy Szumawa, a pomiędzy nimi przedostał się Bromsky, obejmując prowadzenie. Środkiem toru ruszył nieco odciągnięty Network, który walczył o zwycięstwo, lecz w celowniku przegrał z dosiadanym przez Michala Abika Bromskym o szyję. Trzecie miejsce utrzymał Memo, a czwarta była Speedy Szumawa.

Brytyjskiej hodowli wałacha własności rodziny Zielińskich trenuje Adam Wyrzyk.

Pewna wygrana Finalistki

Po starcie zdecydowane prowadzenie objął Tebinio, który galopował z przewagą kilku długości nad pozostałymi końmi. Na prostej łatwo minęła go Finalistka z Joanną Wyrzyk w siodle, która pewnie zmierzała po zwycięstwo. Do walki próbowała włączyć się także startująca po przerwie Claudette, ale nie zdołała zagrozić Finalistce. Trzecia była późno finiszująca Novelina, a czwarty dotarł do mety Tebinio.

Trenerem Finalistki, hodowli S. Weresińskiego będącego jej współwłaścicielem z M. Lichocińską, jest Adam Wyrzyk.

Dublet trenera Ziemiańskiego

W swoim stylu poprowadził Sopran Tamo (58 kg) ze znaczną przewagą, ale zabrakło mu sił w końcówce i został wyprzedzony przez Estona (53,5) oraz Thorna (62,5), zaś polem ruszyły Novitor (63) i Suwenir (57,5). Na mecie najlepszy okazał się Eston pod Karoliną Kamińską, o pół długości pokonując towarzysza stajennego Thorna, za którym, także o pół dł. finiszował Novitor, a czwarty był zmęczony prowadzeniem Sopran Tamo.

Trenerem Estona,  hodowli GRN Kosiński i własności N. Kosińskiego, jest Krzysztof Ziemiański.

Wygrana Wunderfitza von Sudbadena w handikapie

Pierwszy galopował Yoav (59,5 kg) przed Bint Mirą Ceti (47,5) i Aktywą (57). Jeden z faworytów Euro Dahess MNM (60) prowadzony był w połowie stawki najszerszym kołem. Na finiszu pewne zwycięstwo zanotował dobrze przeprowadzony przez Ireneusza Wójcika Wunderfitz von Sudbaden (60), a za nim uplasowały się finiszujący z ostatniej pozycji Euro Dahess MNM i dzielnie walcząca Bint Mira Ceti. Czwarta była Aktywa.

Wyhodowany przez A. Steinhart Wunderfitz von Sudbaden jest współwłasnością trenerki Kamili Urbańczyk oraz A. Schaffner i K. Rutz.

Mexican Moon najlepsza w gronie klaczy

Zdecydowanie poprowadziła Biancavilla przed Mexican Moon i Miss Mazovią. W dużym odstępie za stawką podążała debiutująca Medyna. Na prostej najlepiej galopowała Mexican Moon z Michalem Abikiem w siodle i jako pierwsza minęła linię mety. Druga była późno finiszująca Wild Lily, trzecia Biancavilla, a czwarta szybko odrabiająca dystans Medyna.

Trenerem klaczy wyhodowanej przez Sk Kawiarnia Canwa M. i S. Wiśniewscy, współwłasności M. i S. Wiśniewskich, A. Gawryszewskiego i BHT Animal Trade Sp. z o.o.jest, Adam Wyrzyk.

Bezproblemowe zwycięstwo faworytki

Na pierwszej pozycji galopował Elios przed Chimlą, Wernyusem i Lolitą Fatą. Faworytka Almiza biegła w środku stawki. Na prostej finiszowej osłabł Elios, a finiszującego przy kanacie Wernyusa zaatakowały polem Amifa, Elnera i Lolita Fata. Szerzej przeprowadzona przez Antona Turgaeva Almiza bardzo łatwo wyprzedziła rywalki. Jako druga celownik minęła Amifa przed Elnerą i Lolitą Fatą.

Zwycięską klacz, hodowli i własności Zbigniewa Górskiego, trenuje Krzysztof Ziemiański.

Dawony sprawia mega niespodziankę

Tempo podyktował Nanon (57 kg), za którym blisko trzymały się Zaria River (56), Dawony (58,5) i Lucky Dream (52). Na finiszu Dawony pod Markiem Breziną, wydatnie galopując, nie dała szans rywalom, pewnie zwyciężając przed Lucky’m Dreamem, za którym o krótki łeb ukończył bieg dzielnie broniący się Nanon. Czwarte miejsce wywalczyła Kirova (55,5) o krótki łeb przed Teterią.

Trenerem Dawony jest Maciej Janikowski. Klacz została wyhodowana w SK Moszna i jest współwłasnością tej stadniny razem z H. Bryzek, T. Sosińską i K. Antos-Janikowską.

Wygrana faworyta na zakończenie dnia wyścigowego

Warunki podyktował Salzburg prowadząc przed Issacharem i Turinem. Faworyzowany Brisingr pod Aleksandrem Reznikovem biegł blisko czwarty. Salzburg usiłował uciekać na ostatniej prostej, ale atak finiszującego Brisingra był nie do odparcia. Wygrał on zdecydowanie o osiem długości przed Salzburgiem, który o kolejne pięć wyprzedził Turina i czwartego Jansena.

Wyhodowany przez Anrzeja Zielińskiego Brisingr jest trenowany przez Annę Zielińską, która jest jego współwłaścicielką wraz z Ireneuszem Wójcikiem.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych,
  • dopasowania treści naszych stron internetowych do Twoich preferencji.

Nasz serwis internetowy przetwarza Twoje dane w sposób zautomatyzowany, w tym umożliwia ich profilowanie.

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym,
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • zewnętrznym firmom marketingowym oraz kancelariom prawnym
  • podmiotom konsultingowym oraz audytorom
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu Twojej zgody przez Ciebie. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w  przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem się
Pomiń