MENU

Aktualności - wszystkie

Opisy gonitw (12 listopada)

Relacja z niedzielnych wyścigów.

Omer przed Kranti

Dobrze przyjęła start Irga, ale po zewnętrznej szybko na prowadzenie wysunął się Test. Biegnąc z niewielką przewagą wyprowadził na prostą przed Tuogh Szumawą. Środkiem toru rozpoczęły finisz Kranti i Omer oraz biegnąca bliżej kanatu Irga. Dzielnie walcząca Kranti na 200 m przed celownikiem została wyprzedzona przez dosiadanego przez Martina Srneca Omera, który jako pierwszy minął linię mety. Trzecie miejsce zajęła Irga, a czwarte Sweet As Sugar.

Trenerem Omera jest Krzysztof Ziemiański. Ogier jest własnością jego hodowczyni Joanny Traki.

Rakija wygrywa o krótki łeb z Fox Trot Galeste

Nagroda Nemana. Tempo podyktowała Vilnele przed Kazanovą i poprawiającym po zewnętrznej Fox Trot Galeste. Na prostej przy kanacie próbowała uciekać Vilnele atakowana przez Fox Trot Galeste i ciężko galopującego polem Tulipana Fan Fana. Pomiędzy nimi przejście znalazł Rakija pod Szczepanem Mazurem i objął prowadzenie. Do końca naciskał go Fox Trot Galeste, ale Rakija zdołał utrzymać przewagę krótkiego łba. Trzecia była Vilnele, a czwarty Tulipan Fan Fan.

Trenerem Rakiji, hodowli Sabiny Plavac i własności Plavac Sp. z o.o, jest Piotr Piątkowski.

Ondina wykorzystała ulgę wagi

Wkrótce po starcie na czoło stawki wyszedł Wunderfitz von Sudbaden (56,5 kg) i uciekał osiągając kilka długości przewagi nad Ondiną (54,5) i Ernestem (57,5). Mocny faworyt Guerro (62,5) galopował na ostatniej pozycji. Na prostej Wunderfitza von Sudbadena zaatakowały Guerro i rozpędzająca się polem Ondina. Niosąca najniższą wagę klacz z Michalem Abikiem w siodle wykorzystała warunki handikapu i wygrała gonitwę przed usiłującym nawiązać z nią walkę Guerro. Trzecie miejsce zajął Wunderfitz von Sudbaden, a czwarty był Ernest.

Trenowana przez Adama Wyrzyka klacz została wyhodowana przez jej właściciela T. Nowaka.

Niespodziewana wygrana Chaco

Poprowadził Chaco przed Benissimo, Ceptonem i WMA Sea Star, a stawkę zamykały mocno liczona Echaruna i Adding. Ofensywnie przeprowadzony przez Viktora Popova Chaco nie oddał prowadzenia aż do mety, odnosząc sensacyjne zwycięstwo przed ścigającą go towarzyszką stajenną Echaruną, finiszującym polem Addingiem i lekko słabnącym Benissimo.

Wyhodowany w SK Michałów Chaco stanowi współwłasność tej stadniny i trenera Emila Zaharieva.

Zwycięski debiut Zghorty Dynamite

Na czele stawki galopował Golden Cup przed Vologdą, Sea The Sky i Salingerem. Blisko trzymały się debiutujący Zghorta Dynamite i Montero. Po wyjściu na prostą prowadzącego Golden Cupa zaatakował od pola prowadzony w ręku Zghorta Dynamite, a przy kanacie finisz rozpoczął Montero. Dosiadany przez Aleksandra Reznikova Zghorta Dynamite pewnie zajął pierwsze miejsce przed Montero i galopującą środkiem toru Vologdą. Czwarty był Salinger, który stracił nieco dystansu przy wyjściu na prostą.

Trenerem francuskiej hodowli Zghorty Dynamite jest Janusz Kozłowski, a właścicielem K. Kozłowski.

Długo oczekiwana wygrana Zormana Bada

Poprowadził Perkun przed Pentorią i Zormanem Badem. Na zakręcie ostro ruszył Cizall i bardzo szerokim torem wyprowadził na prostą. Przy kanacie galopował Perkun, a środkiem rozpędził się faworyzowany Zorman Bad pod Szczepanem Mazurem i dość pewnie wygrał gonitwę. Drugie miejsce utrzymał Perkun, atakowany przez finiszującego od pola Cizalla, a czwarty był prowadzony w dystansie na dalszej pozycji Lorens.

Trenerem wyhodowanego przez T. Badyłę Zormana Bada jest Wojciech Olkowski, a właścicielem P. Wasilewski.

Blue Connoisseur pokonuje w walce Jules’sa Dreama

Nagroda Pawimenta. Na froncie galopowały walczące ze sobą Subiectum i Easy Go, za którymi podążały Ravie des Bournais i Shalkar. Na prostą konie wyszły dość zwartą grupą, z której najskuteczniejszym finiszem popisał się dosiadany przez Sergeya Vasyutova Blue Connoisseur, pokonując w walce biegnącego pod nadwagą Jules’sa Dreama. Trzecie miejsce zajęła nie mająca przejścia na początku prostej Claudette, a czwarty ukończył gonitwę Gared.

Trenerem irlandzkiej hodowli ogiera, własności Plavac Sp. z o.o., jest Piotr Piątkowski.

Łatwe zwycięstwo Theskyisnolimit

Dobrze wystartowały Theskyisnolimit i Nagroda, lecz błyskawicznie do przodu ruszył Remus i poprowadził ze znaczną przewagą. Na ok. 300 m przed metą szybko zniwelowała ją finiszująca polem Theskyisnolimit z Dymitrem Petryakovem w siodle, pewnie zajmując pierwsze miejsce. Drugi przybiegł Remus przed Dawony, a dopiero czwarta była faworytka Nagroda, która nie nawiązała walki z rywalami.

Wyhodowaną w Irlandii klacz, własności ANV Varsovia Sp. z o.o., przygotowuje do startów od niedawna Natalia Szelągowska, która od zwycięstwa rozpoczęła trenerską karierę.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń