MENU

Aktualności: - wszystkie:

Nagrody Jaguara i Bandoli

Podczas nadchodzącego weekendu na Służewcu rozegranych zostanie łącznie 19 gonitw, w tym dwa biegi imienne I grupy. Ponadto na Służewiec wracają kłusaki francuskie, których rywalizacja rozpocznie sobotni mityng. Z kolei pierwszy niedzielny wyścig przeznaczony jest dla koni półkrwi.

Gran Emperor sam jeden?

Gran Emperor i Anton Turgaev

Do gonitwy o Nagrodę Jaguara (sobota. godz. 14) zgłoszono tylko trzy konie, które mają na koncie po jednym zwycięstwie. Mocnym faworytem będzie Gran Emperor, bowiem świetnie zaprezentował się na tle czołówki rocznika, jednak trzeba brać pod uwagę, że pobiegnie po dłuższej przerwie. Jeśli nie zawiedzie, walkę o drugie miejsce powinny stoczyć Stormyccino oraz Onyks, mające za sobą udane debiuty i wygraną w drugich startach. Pozostała czwórka sklasyfikowana jest w II grupie, a najlepszy wydaje się Impuls.

12 klaczy powalczy o Nagrodę Bandoli

Znacznie liczniejsza i bardziej wyrównana wydaje się stawka trzyletnich arabskich klaczy zgłoszonych do biegu o Nagrodę Bandoli (niedziela, godz. 15). Wśród faworytek powinny znaleźć się Summer ‘OA’, Helia i Orlica, które bardzo dobrze zaprezentowały się w ostatnich startach. Spore możliwości mają też Shamila, Mysskash de Piboul, a być może także mało jeszcze doświadczona Reem Al Khalediah. Ponadto niezłe są Atilla i poprawiająca się Molnienosnaya. New Lady nie wykazywała się niczym szczególnym,jednak ostatni występ miała bardzo udany. Niżej trzeba ocenić Vlast Dubaię, Wielką Damillę oraz Eladorę JR.

Młode kłusaki i półkrewki ponownie na Służewcu

Rozpoczynający sobotni mityng bieg (godz. 12) będzie przeznaczony dla 3- i 4-letnich kłusaków francuskich. Wydaje się, że powinny go rozgrywać Fortuna Buroise, Fugitif Davo oraz Fulham. Furnika i Fleur des Sables mogą sprawić niespodziankę, podobnie jak jedyny trzylatek w stawce Geronimo Cash. Raczej słabszy jest Falaunay.

Z kolei w niedzielnej gonitwie pierwszej na starcie staną 3-letnie konie półkrwi. Mocnym faworytem będzie zapewne mający za sobą zwycięski debiut Eger. Kilka długości za nim finiszowały wówczas Hawajska Noc, Dworny Pan oraz Georgia, których nie powinno zabraknąć w czołówce. Być może poprawią się też pozostałe uczestniczki tamtego biegu – najlepsza spośród nich była Habra, natomiast słabo przebiegły Wisła, Magda, Newa i Diara.

Zadebiutują janowskie Porta i Edra. Trudno przewidzieć, czy zdołają namieszać w czołówce.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń