MENU

Aktualności: - wszystkie:

Nagroda Villarsa. Na starcie Rain and Sun

W najbliższy weekend na Służewcu rozegrane zostaną tylko dwa wyścigi o nagrody imienne, oba na poziomie I grupy. W sobotniej rywalizacji o Nagrodę Villarsa (2400 m) dla 3-letnich i starszych folblutów wydarzeniem będzie start ubiegłorocznej triumfatorki Wielkiej Warszawskiej – Rain and Sun.

Czy Rain and Sun wróci do ubiegłorocznej formy?

Klacz w pierwszej części sezonu prezentowała formę daleką od ubiegłorocznej, ale należy pamiętać, że w zimie trenowała krócej z powodu zabiegu, a ponadto musiała rywalizować z najlepszymi stayerami.

Tym razem przeciwnicy są mniej wymagający, chociaż uwagę należy zwrócić na ogiera The Kid Bobby B, który w tym roku już wyprzedzał Rain and Sun w biegach pozagrupowych. Czy klacz, przeciwko której przemawia też najwyższa waga w polu, wreszcie się przełamie? Drugim koniem, mającym za sobą rozczarowujące tegoroczne występy na tle najlepszych (tyle że trzylatków) jest Un Beso, który po zejściu na niższy poziom zaliczył udany start (był drugi).

Solidnie prezentują się czteroletnie Ame Sublime i Sweet City, natomiast ich rówieśniczka Ragane biega w kratkę. Z dwójki pozostałych trzylatków lepszy od Be My Winnera wydaje się Durham, którego z pewnością stać na sprawienie niespodzianki.

Z kolei niedzielny wyścig o Nagrodę Piechura (1800 m), przeznaczony dla młodych eksterierowych arabów, wydaje się mieć zdecydowanego faworyta, niemieckiego Baryscha AS, choć jego drugi występ nie był zbyt udany. W drugiej kolejności należy wymienić klacze: waleczną Eladorę JR oraz dysponującą niezłym długim finiszem Lambadę. Notowania Pelina, Wasaliego, Ceilany i Wadiego Ell będą niższe.

W sobotę ciekawie zapowiada się również rywalizacja jeźdźców i koni w piątej z cyklu gonitw uczniowskich. Na pierwszy rzut oka wyróżniają się dosiadane przez regularnie jeżdżących uczniów: Vadis (Konrad Brygier) oraz River Cash (Martyna Sommer). Nieźle sobie radzą też Fly des Tesnieres (R. Mannanbek Uulu) oraz Blue Pearl (J. Kawalczyk), na których pojadą mniej doświadczeni jeźdźcy. Nie można wykluczyć też niespodzianki ze strony innych koni.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń