MENU

Aktualności - wszystkie

Nagroda Porównawcza. Królowa abdykowała, niech żyje król!

Niezwykła passa zwycięstw arabskiej klaczy Shannon Queen przerwana została w trzynastym występie. W biegu o Nagrodę Porównawczą objawił się w sposób nadzwyczaj spektakularny na ciężkim torze (6,0) nowy fenomen, trzyletni francuski ogier Fazza Al Khalediah, który wygrał pod Natalią Hendzel z przewagą aż 17 długości nad prowadzącym w dystansie Burkanem Al Khalediahem. Trzeci był Bandolero, a dopiero tuż za nim wpadły na celownik łeb w łeb Shahad Athbah i Shannon Queen.

Z każdym startem Fazza Al Khalediah odnosił bardziej imponujące zwycięstwo

Niepokonany już w sześciu startach trzylatek, trenowany we Wrocławiu przez Michała Borkowskiego, był wcześniej bezkonkurencyjny w swoim roczniku, lecz chyba nikt się nie spodziewał, że już w pierwszej konfrontacji z najlepszymi końmi starszymi dosłownie je zdeklasuje.

– Czuł się bardzo dobrze przed tym występem, wierzyłem, że powalczy, ale nie przypuszczałem, że będzie wygrywał jeszcze łatwiej niż z rywalami ze swojego rocznika. To było naprawdę coś wspaniałego. Dziękuję spółce Polska AKF, że powierzyła mi taki brylant do oszlifowania. Jeszcze za wcześnie na rozmowy z właścicielami na temat przyszłości Fazzy. Ja bym optował za tym, żeby w tym sezonie raczej już nie próbował sił za granicą, ale ewentualnie dopiero w przyszłym – podkreślił Michał Borkowski.

Nagroda Porównawcza

1. Fazza Al Khalediah     dż. N.Hendzel (54.0) nr 6
2. Burkan Al Khalediah     dż. W.Szymczuk (62.0)     7
3. Bandolero     dż. M.Březina (59.0)     3
4. Shahad Athbah     dż. S.Vasyutov (60.0)     2
4. Shannon Queen     dż. A.Reznikov (57.0)     9
6. Mogadiusz     dż. M.Srnec (62.0)     1
7. Twilight     k.dż. I.Wójcik (57.0)     5
8. Wielka Dalena     dż. M.Abík (57.0)     4
9. Arash     dż. A.Kabardov (62.0)     8
Wycofany: Hanouh     dż. S.Mazur (59.0)     10

2400 m: 3’09.8″(33,4-39,8-40,0-37,5-39,1).
Temperatura: 8.0°C, pochmurno, deszcz.
Styl: bardzo łatwo.
Odległości: 17 – 1/2 – 1/2 – łeb w łeb – 1/2 – 1 1/4 – 11 – daleko (21).
Stan toru: ciężki (6,0).
 
Druga wygrana ogiera Illussion

Nagrodę Calderona (I gr., 1400 m) wygrał łatwo dosiadany tym razem przez Martina Srneca Illusion, bijąc drugiego w celowniku Sweet City o 4,5 i trzecią Tiaminę o 5,5 długości. Było to drugie zwycięstwo wyhodowanego w SK Moszna dwulatka, trenowanego na Służewcu przez Małgorzatę Łojek.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń