MENU

Aktualności: - wszystkie:

Nagroda Piechura. Barysch AS sam jeden

W jedynej gonitwie imiennej w niedzielę (Nagroda Piechura dla 3 l. arabów eksterierowych I grupy) bardzo łatwe zwycięstwo odniósł nie puszczony z ręki przez Kamila Grzybowskiego bity faworyt Barysch AS. Ze stratą 2,5 długości za nim celownik osiągnęła Lambada, która na ostatnich metrach wyprzedziła o 1 dł. Pelina. Czwarta była Eladora JR.

Łatwa wygrana Baryscha AS

Baryscha AS, niemieckiej hodowli oraz własności A. Scheele, trenuje Michał Romanowski.

Dużą niespodziankę sprawiła w pierwszym niedzielnym wyścigu dla dwulatków liczona w czwartej kolejności Sunmoonstar, która wysyłana przez Michala Abika pokonała o 0,5 dł. faworyzowaną La Factrice. Drugi faworyt Karlon poprowadził, ale zgasł po wyjściu na prostą i przybiegł przedostatni. Trzeci ze stratą 5 dł. był debiutujący Fear of the Dark, który o szyję wyprzedził Setkę. Czas gonitwy na 1000 m – godny uwagi: 0’59,5”(30,3-29,2).

Irlandzkiej hodowli Sunmoonstar, własności A. Prytulczyk, trenuje Adam Wyrzyk.

W biegu dla debiutujących dwulatków (III gon.) pewne zwycięstwo pod dżokejem Aleksandrem Reznikovem (o 0,75 dł. przed Neverlandem) odniósł wyhodowany przez Elwirę Krakowiak i będący jej własnością Airy Boy. Trzeci był prowadzący w dystansie Tarkan, a czwarty Wellington. Już po minięciu kontrstartera z powodu groźnej kontuzji zatrzymany został przez jeźdźca Raaga Man.

Czas gonitwy na 1300 m na torze lekko elastycznym (3,0) – dobry: 1’20,6”(19,9-29,7-31,0). Odległości na mecie: 3/4 – 3 – 4 1/2 – 4 1/2 – 4 1/2 – 8 – daleko (24). Obiecującego debiutanta trenuje Maciej Janikowski.

Sugar Coating odskoczyła rywalom na ostatnich metrach

Bardzo dobry rezultat, najlepszy w tym sezonie na 1200 m – 1’11,6”(13,2-29,0-29,4) uzyskała zwyciężczyni gonitwy VII, brytyjska klacz Sugar Coating, dosiadana przez Aleksandra Reznikova. Wygrała ona pewnie o 2 dł. przed Magical Path, trzeci był Calmir, a czwarty prowadzący do połowy prostej Lord Speaker. Urugwajka została wycofana z dyspozycji startera.

Sugar Coating jest współwłasnością A. Abu Rkaieka oraz jej trenera Tomasza Pastuszki.

Pozostałe rozstrzygnięcia.

II – Mocne tempo dyktował od startu Largo Forte. W końcówce zatakował go i wyprzedził o 0,5 dł. silnie wysylany przez Abika Dominer. Trzeci był Mosanto, w czwarta przygalopowała Miss Kossakówna. Bezbarwnie przebiegł Montero, który ukończył wyścig przedostatni.

Wyhodowanego przez braci Andrzeja i Ryszarda Zielińskich Dominera, własności AMP Invest Sp z o.o., trenuje Adam Wyrzyk.

IV – Poprowadziła Markiza MNM, a dosiadany przez Konrada Mazura faworyt Palmir ruszył z niewielką stratą. Szybko jednak doszedł do stawki, a później już na prostej bez trudu wyprzedził o 1,5 dł. galopującą przy bandzie Markizę, która tuż przed celownikiem uległa jeszcze Sidalowi o łeb. Czwarta była Wokalia.

Wyhodowany przez Fertipak Sp. zo.o. Sp. Komandytowa Palmir jest własnością jego trenerki Justyny Szumigowskiej.

Windsor Beach „policzył” rywali na prostej finiszowej  i jako pierwszy minął celownik

VI – Na czele stawki konie się zmieniały, jednak ostatecznie wyprowadził na prostą Subiectum przed Garedem i biegnącym przy bandzie Worth Choice. Najlepiej po zewnętrznej finiszował dosiadany przez Konrada Brygiera Windsor Beach, który wysyłany wyprzedził walczącego do końca Gareda, Blue Connoissuera i atakującego z końca stawki Muminka. Odłegłości na mecie: 1/2 – łeb – nos – 2 – kr. łeb – 1 – 1/2.

Irlandzkiej hodowli Windsor Beach, własności M. Sarsour i F. Abu Mdegem, jest trenowany przez Monikę Krzyśków.

VIII – Prowadziła Matrioszka, którą na prostej wyprzedziła jej towarzyszka stajenna Tiffany, a tę z kolei wygrywająca pewnie o 1 dł. francuskiej hodowli klacz Mysskash de Piboul z Kamilem Grzybowskim w siodle. Czwarty był Kornet Obolensky Tersk.

Zwycięska klacz, własności S.A.L.R.Mezagri, jest trenowana przez Michała Romanowskiego.

IX – Spieniony już na padoku przed gonitwą Silver Fog podyktował wolne tempo i podczas bardzo szybkiej końcówki (28,8) dał się wyprzedzić tylko dosiadanemu przez Abika faworytowi Interview. Trzeci był Liaqura, a czwarty Doc Davis.

Irlandzkiej hodowli Interview, własności Equintrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, W. Bąk, trenuje Adam Wyrzyk.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń