MENU

Aktualności - wszystkie

Nagroda Nemana. Rakija o krótki łeb przed Fox Trot Galeste

Ostatni w sezonie pozagrupowy wyścig dla koni dwuletnich – Nagrodę Nemana (kat. B, 1400 m) – wygrał polskiej hodowli (S. Plavac) Rakija, który tym razem ze Szczepanem Mazurem w siodle po walce wyprzedził o krótki łeb francuskiego Fox Trot Galeste. To drugi po sobotnim zwycięstwie Time of Dream w biegu o Nagrodę Upsali znaczący sukces debiutującego w roli trenera Piotra Piątkowskiego.

Nagrodę Nemana wygrał Rakija

Tempo w dystansie dyktowała biegnąca przy bandzie Vilnele, która początkowo dzielnie broniła się po wyjściu na prostą, ale w końcu uległa ostro finiszującym ogierom, Rakiji i Fox Trot Galeste. Pierwszy z nich uzyskał już ok. 0,75 przewagi nad rywalem, który jednak silnie wysyłany przez Martina Srneca walczył do samej linii celownika i ostatecznie przegrał tylko o krótki łeb. Vilnele utrzymała trzecie miejsce, a dopiero czwarty był mocniej od niej liczony Tulipan Fan Fan.

Blue Connoisseur w nagrodzie Pawimenta

Trener Piotr Piątkowski miał duże powody do radości jeszcze także pod koniec dnia wyścigowego. Gonitwę o Nagrodę Pawimenta ( 3 l. i st., I gr., 1200 m) wygrał przygotowywany przez niego od kilku tygodni Blue Connoisseur (poprzednio trenował go Janusz Kozłowski), własności Plavac Sp. z o.o.

Za tydzień ostatnia dwudniówka wyścigowa. W sobotę dodatkowym smaczkiem będzie typowanie zwycięzców gonitw od I do do VII (tak zwanej septymy). Ta sztuka nie udała się nikomu podczas czterech poprzednich dni wyścigowych. W niedzielę nikt nie wytypował trafnie także zwycięzców gonitw od III do VII, czyli kwinty.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń