MENU

Aktualności: - wszystkie:

MP Power Awards® dla Toru Służewiec

Tor Wyścigów Konnych Służewiec otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie dla branży MICE.

Tor Służewiec otrzymał nominację w kategorii miejsce eventowe i skutecznie powalczył o nagrodę z Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie oraz Sen Events w Warszawie. Jury oceniało możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą MICE, innowacyjność, a także portfolio eventów zrealizowanych w ubiegłym roku. Na terenie Toru Służewiec w 2019 roku zorganizowano m.in. 50 dni wyścigowych, w tym Galę Derby i Wielką Warszawską, BAZAAR & ESQUIRE HORSE RACING DAY, Orange Warsaw Festival, PZU Maraton Warszawski, Game Jam Square, Męskie Granie, Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Panattoni Gala & Party, Rajd Barbórka, Galę Przedsiębiorca Roku EY.

– Komercjalizacja i organizacja wydarzeń to obszar, w którym w zeszłym roku udało się nam dużo osiągnąć. Imponująca powierzchnia służewieckiego toru i lokalizacja w sercu Warszawy dają możliwość dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb klienta. Tworzymy zespół ze świetnymi kompetencjami, który nie tylko jest w stanie obsługiwać firmy zewnętrzne z rynku MICE, lecz także samodzielnie kreuje i realizuje eventy dla klientów korporacyjnych. Dzięki temu zapełniliśmy kalendarz najmów na 2020 rok. Kompleks umożliwia zaplanowanie całej gamy wydarzeń: od kameralnego szkolenia lub bankietu, przez targi i wydarzenia sportowe, aż po wielkoformatowe gale i koncerty. Dla branży MICE stwarza to duże możliwości.  Choć okres pandemii załamał ten rynek, odważnie patrzymy w przyszłość i liczymy, że branża spotkań wróci na Służewiec już wkrótce! – komentuje nagrodę Dominik Nowacki, Dyrektor Zarządzający Torem Wyścigów Konnych Służewiec.

Konkurs MP Power Awards® powstał z potrzeby pokazania wartości i efektywności narzędzi z zakresu szeroko rozumianego event marketingu, a ich promocja jest jednym z głównych założeń konkursu. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Venue to kategoria wyróżniająca najlepszą infrastrukturę eventową. Poprzez MP Power Venue poszukiwane są miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń