MENU

Aktualności - wszystkie

Inauguracja sezonu na Partynicach. Zwycięstwo Jules’sa Dreama w płotowym debiucie

W niedzielę 15 kwietnia, tydzień wcześniej niż na Służewcu, został zainaugurowany sezon wyścigowy na Partynicach we Wrocławiu. Z koni dobrze znanych bywalcom stołecznego toru świetne zwycięstwo w swym debiutanckim występie płotowym na dystansie 3000 m (z miejsca do miejsca o 5 długości przed czeskim wałachem Cardą) odniósł siwy czterolatek Jules’s Dream, którego trenuje obecnie na wrocławskim torze Michał Borkowski.

Przypomnijmy, że irlandzkiej hodowli „Julek”, własności Roberta Gorczycy, na Służewcu trenowany był przez Wojciecha Olkowskiego. W wieku dwóch lat przegrał tylko z towarzyszem stajennym Bushem Brave’em w Mokotowskiej (wcześniej pokonał go w biegach o nagrody Dakoty i Ministra Rolnictwa). Jako trzylatek nie spełniał pokładanych w nim dużych nadziei. Najlepsze miejsca, drugie, zajął w Kozienic (2000 m) i Pawimenta (1300 m). Ponadto m.in. był szósty w Rulera (1600), trzeci w Iwna (2200) oraz 11. w Derby (2400 m). Być może odnajdzie się w nowej konkurencji.

W gonitwie dla koni trzyletnich, które nie biegały, pewnie zwyciężyła trenowana na Służewcu przez Emila Zaharieva Fighterka z Viktorem Popovem w siodle. Klacz została wyhodowana przez Krzysztofa Szumińskiego i jest własnością KJ Szumawa-K. Szumiński, D. Turkowskiej, M. Wnuk, A. Kabulskiej-Pankrat i G. Pankrat.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych,
  • dopasowania treści naszych stron internetowych do Twoich preferencji.

Nasz serwis internetowy przetwarza Twoje dane w sposób zautomatyzowany, w tym umożliwia ich profilowanie.

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym,
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • zewnętrznym firmom marketingowym oraz kancelariom prawnym
  • podmiotom konsultingowym oraz audytorom
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu Twojej zgody przez Ciebie. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w  przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem się
Pomiń