MENU

Aktualności: - wszystkie:

Fabulous Las Vegas piąty w Lyonie

Najlepszy starszy folblut w Polsce, czteroletni Fabulous Las Vegas, zajął w środę 5. miejsce w gonitwie Prix du Grand Camp (Listed, 2400 m) w Lyonie. Występ podopiecznego trenera Krzysztofa Ziemiańskiego należy uznać za obiecujący.

Na torze panowały bardzo ciężkie warunki. Grząska bieżnia w skali 4,6 wymagała od koni dużo siły i doświadczenia. Francuz Franck Blondel po starcie zajął dziewiątą pozycję w 11-konnym, dość rozciągniętym peletonie. Spokojnie poprowadził Aurelien Lemaitre na czteroletniej Pontille (18:1).

Faboulus Las Vegas w tym roku na Służewcu wygrał trzy gonitwy

Mniej więcej 1000 m przed metą nieoczekiwanie zaczął odpadać faworyt, siedmioletni Silverwave (2,9:1). Tymczasem Fabulous ładnie poprawił przy wewnętrznej na 4-5. pozycję. Mało który z koni podczas finiszu na grząskiej bieżni był w stanie przyspieszyć, więc wydaje się, że Blondel dobrał odpowiednią taktykę. Pontille galopowała dobrze i niespodziewanie zmierzała po pewne zwycięstwo. Na drugie miejsce finiszował wałach Good Question (8,1:1). Fabulous (29:1) toczył zaciętą walkę o trzecie miejsce , jednak tuż przed metą pokonały go Forever Yours (9,3:1) i Jacksun (18:1).  

Prix du Grand Camp – Listed race (52 000 euro: 26 000, 10 400, 7800, 5200, 2600)

1. Pontille (FR)
2. Good Question (FR)
3. Forever Yours (FR)
4. Jacksun (FR) (kraj treningu – Niemcy)
5. Fabulous Las Vegas (FR) (kraj treningu – Polska)
6. Royal Family (FR) (kraj treningu – Wielka Brytania)
7. Jizellita (FR)
8. Dalvini (FR)
9. Boulevard (IRE)
10. Argyron (IRE)
11. Silverwave (FR)

Łatwo: 6.5 – 2.5 – 0.5 – szyja – 2 – krótki łeb – 6.5 – 0.75 – 30 – daleko.
2400 m – 2’47,31”.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń