MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (9 listopada)

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 10.

I: 2 l., II gr., 1400 m

W rozgrywce powinny być dobrze zapowiadające się Candy Rider, Scuti oraz Alva. Trener Andrzej Walicki oczekuje dużej poprawy od francuskiej Napadli. Wellington, Slimek i Karlon mogą chyba powalczyć tylko o niższe o płatne miejsca. Trudniejsze do oceny są trenowane we Wrocławiu Madchen Fur Alles i Mystic Light. Najsłabszy w stawce wydaje się Impuls.

II: 3 l. araby, II gr., 2000 m

O zwycięstwo prawdopodobnie walczyć będą Wunder, Almaharib, Ciecieruk (trener Paweł Talarek mocno w niego wierzy) i być może także Siruella. W stajni liczą na lepszy występ Musaba, niezła jest Bint Muska, natomiast Hermoso i Szoszona (w siodle S. Mura) mają mniejsze szanse.

III: 2 l. klacze, II gr., 1200 m

Może w końcu wygrać trzykrotnie druga Nandi, ale ma kilka groźnych rywalek. Niewiele ostatnio dzieliło na celowniku Deneris, Ryffinę, Setkę i Dancing Norę. Ostatnią kandydatką do walki o czołowe miejsca wydaje się trzecia w debiucie Travna. Pozostałe są słabsze.

IV: 3 l. i st., IV gr., 1800 m

Dobrze biega jesienią Theskyisnolimit. Niezłe wyniki osiągają Majkel, Dark King i Shuri, więc stać je na sprawienie niespodzianki. San Marino wygrał w słabszej stawce, Silver Fog rozczarował w silniejszej konkurencji. Trudna do oceny jest Szarratu. Langrin, a zwłaszcza Dekret mają mniejsze szanse.

V – Nagroda Nemana: 2 l., kat. B, 1400 m

Wycofana została Seririo. Najwięcej szans wydają się mieć uczestnicy biegu o Nagrodę Mokotowską: High in Dancer (trzeci) i Night Thunder (piaty, o 1,5 dł. za rywalem) oraz wysoko oceniany przez trenera Night Tornado, który wygrał w dobrym stylu we wrześniu. Nieźle spisuje się Sea of Silence, ale trudno go porównać z wrocławskim Księciem Persji oraz nie do końca chyba jeszcze sprawdzonym Gone Hillem.

VI – Nagroda Pawimenta: 3 l. i st., I gr., 1200 m

Wycofane zostały Mecca’s Spirit i Dazeekha. Grono faworytów będzie szerokie. Udany sezon mają Blizbor i Windsor Beach, choć ostatni start miały mniej udany. Formę złapała natomiast Time of Dream. Subiectum, Phoenix, Harlem, Kaszi i Calmir zdają się prezentować podobny poziom i żadnego z nich nie można skreślać. Chyba trochę mniejsze szanse trzeba przyznać Party Animalowi oraz Raising Divie.

VII: 3 l., wył. IV gr., 1600 m

Wycofane zostały Malandi i Adorator. W rozgrywce powinien liczyć się Dragon Fire oraz biegająca na rzetelnym poziomie Blue Pearl. Z pozostałych nieco wydaje się wyróżniać Magiera. Irlandzki Don Toronado debiutuje. Zdaniem trenera, najważniejsze, żeby zdrowy ukończył wyścig.

VIII: 3 l. araby, II gr., 1400 m

Wycofana została Sekretarka. Jeśli Shadwan Al Khalediah wystartuje, to ma duże szanse rozgrywać wyścig wraz z Jourim Al Nuaimi i Nesmą Al Mels. O miejsce w trójce może powalczyć Lazom Al Khalediah. W tej sytuacji Amaya powinna być piąta, bo Fateh Al Nasef (pojedzie S. Mura) ma pobiec do pomocy Jouriemu.

IX: 4 l. i st. araby, III gr., 1800 m

Wyrównana stawka. Solidnie biegają: Amazing Nalah, Mazovia Queen, Caresser i Vent d’Est, ale Snow Storm i Atman to także dobre konie. Neptune biega bez błysku, więc czeka go trudniejsze zadanie.

X: 3 l. i st. kłusaki francuskie, 2200 m

Świetnie w Niemczech spisywała się Eternity de Ginai, ale na Służewcu w ub. tygodniu miała kłopoty z kłusowaniem. Jeszcze większe problemy sprawiała Danielle Premiere, jednak wcześniej biegała niezwykle rzetelnie. Buzyrys jest mocnym kandydatem do niższego płatnego miejsca, ale lepsze od niego wydają się trzylatki: Fulham, nieobliczalna Fortuna Buroise i triumfatorka Derby Fleur des Sables. Geronimo Cash w tym towarzystwie będzie outsiderem.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń