MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (7 października)

Ocena szans koni na podstawie wcześniejszych startów oraz informacji ze stajni.

I: 4 l. i st., IV gr., 1300 m

Rozgrywać bieg powinny w kolejności szans: Lafayett, Subiectum, Sumidero i Black Beauty. Pozostałe są słabsze.

II: Nagroda Michałowa – (kat. A), 4 l. i st. araby, 2800 m

Bardzo interesująca stawka. Faworytem będzie Bandolero, ale Nesma Al Mels, Burkan Al Khalediah i Shannon Queen, która pobiegnie ostatni raz w karierze, zapewne nie ułatwią mu zadania. Dla bardzo dobrze się zapowiadającego Salama Al Khalediah będzie to pierwszy występ powyżej 2 km. Na papierze mniejsze szanse ma Celebryta (pojedzie Srnec), ale jego trener Paweł Talarek liczy na dobry występ swego podopiecznego.

III: 3 l, IV gr. 1200 m

Najprawdopodobniej wyścig rozegrają trzy szybkie konie: Atman, Wild Lily i French Flair. Mocne tempo od startu zapewne podyktuje Biancavilla, ale raczej nie utrzyma go do mety.

IV: Hcp. IV gr., 4 l. i st. araby, 1800 m

W stawce nieco wyróżniają się Vrom Kossack (60 kg) i Najat von Sudbaden (64). Z pozostałych niezła są: Letus JR (63,5), Midas JR (60) i Sonella JR (56). Nie można wykluczyć niespodzianki ze strony Marsata (D. Pantchev, 59), Ilay Fleur de Lys (54), Malali (53,5) i Hadira (58).

V: Nagroda Intensa (kat. B), 2 l. hodowli krajowej (PSB), 1400 m

Parę faworytów tworzyć będą Neptune i Noble Eagle, jednak Kontusz, Storius, Thogun i Sombor, to również obiecujące ogiery. Trochę słabsze wydają się Time of Change, Chad i Say Szumawa.

VI: Nagroda Peptona, 3 l. araby, 2000 m

Wycofany został Victory Kossack. Najwiecej zwolenników będą miały francuskie araby trenera Romanowskiego, Feysal du Vallois i Fasalanne de Bozouls. Solidny Vykhodec Tersk pobiegnie po raz pierwszy od 17 czerwca, więc może nie być jeszcze w optymalnej dyspozycji. Szanse Gabonna, Salm Andexa i Gmareda wydają się zbliżone, natomiast eksterierowy Belloren jest od nich raczej słabszy.

VII: 3 l. araby (PASB), II gr., 1400 m

Wycofany został Zejdar BS. Stawka jest bardzo liczna, ale o płatne miejsca powinny powalczyć w kolejności szans: Ming, Orange, Wildar BS, Hermes i Zadatok. Niezłe są także Wielka Dabrowa, Staccato (Wójcik), Porywacz i Escada South.

VIII: 3 l., III gr., 1600 m

Umiarkowanym faworytem będzie Gardemarin, z którym powalczą zapewne Varese, Trojka i Dilong. Trochę słabsze wydają się Dakar i Król Dżungli, a Wall Street przypadnie rola outsidera.

Info

 

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń