MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (13 października)

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 12.30.

I: 3 l. konie półkrwi II gr., 1800 m

W biegu rozegranym 24 sierpnia wygrał Eger m, który i tym razem będzie faworytem. Do płatnych miejsc kandydują także Hawajska Noc m (-4) O.Szarłat 52), Dworny Pan m, Georgia m (-2) S.Abaev 55) i Habra m, która w pierwszym starcie prowadziła z dużą przewagą i osłabła na prostej. Debiutują Porta m i Edra m. Przygotowujący je w Janowie Podlaskim trener Sergey Vasyutov uważa, że mogą się włączyć do walki o płatne lokaty.

II: 3 l. i st., III gr., 1300 m

Wyrównana stawka, jedynie Pharell odstaje dosyć znacznie sumą wygranych. Grono faworytów jest szerokie. Należą do niego: Calmir, Subiectum, Ujoor i Urugwajka, ale Arunas, Dilong, Torrent i Mecca’s Spirit, dla której będzie to dopiero trzeci start na Służewcu, również mają sporo szybkości. Tylko wspomniany na początku Pharell wydaje się nie mieć szans na miejsce w porządku.

III: 2l., II gr., 1000 m

Wycofany został Marysin. Wyścig powinny rozgrywać dwukrotnie druga Nandi, czwarta i druga Kingi Star, dwukrotnie drugi i ostatnio piąty Karlon oraz Amazing, która po udanym debiucie (była druga) ocfneła się w drugim starcie (9). Niewykluczone, że walki włączy się także Igoville, gdyż po słabym debiucie (8) nieco się poprawiła w drugim starcie (5). Pozostałe wydają się słabsze.

IV: 3 l. araby (PASB), II gr., 1600 m

Krótko przegrały ostatnio walkę o zwycięstwo Ehsanna 9 (o nos) i Ninja (o kr. łeb). Drugie miejsce (o szyję) zajęła także Nazaha Di Lupo. Z tej trójki najprawdopodobniej wyłoni się zwycięzca gonitwy. Niezłe są także Gambia, Matrioszka, Wiata i Wunder, natomiast Furiada, Hermoso, Mon Cheri, Salfina i Facyt wydają się trochę słabsze.

V: 3 l., wyłącznie IV gr., 1600 m

Czas wreszcie, żeby wygrała Blue Pearl, ale spróbują z nią tym razem powalczyć Jack The Wolf, Dżeser, Come Back Szumawa, Iron Man i Adorator. Pozostałe są słabsze.

VI: Nagroda Bandoli. 3 l. klacze arabskie, I gr., 1800 m

Wycofana została Eladora JR. Do szerokiego grona faworytek zaliczyć należy Summer ‚OA’, Helię, Orlicę, Shamilę i Reem Al Khalediah. Mniejsze szanse wydają się mieć Mysskash de Piboul, New Lady i Atilla, a najmniejsze Molnienosnay i Vlast Dubaia.

VII: 3 l. i st., IV gr., 1800 m

Wycofane zostały: Langrin, gdyż nie spełnia warunków gonitwy (wygrał przed tygodniem), Dragon Fire oraz Isleen. W roli umiarkowanej faworytki wystąpi Rustique, a jej najgoźniejszymi rywalem wydaje się Parys. Także Silver de Cerisy, Sweet As Sugar, Alpaka, Sea of Fire,  i Magiera nie są bez szans. Słabsze wydają się Speedy Szumawa, Varese i Deklaracja.

VIII: 4 l. i st. araby, III gr., 1400 m

Wycofana została Alkora. Mocną faworytką będzie Basalah Al Khalediah. Solidnym koniem jest także Rajwan Al Kahlediah. Poprawy można oczekiwać od A’Arna Al Khalediah (pojedzie k. dż. Wójcik). Palmir, Cesio i Fiktas de Bozouls to również niezłe konie, więc rozgrywka może być interesująca.

IX: 3 l., IV gr., 1200 m

Zawiodły w ostatnich swych występach Sirinapha i Carla Cola. Tym razem znów będą liczone. Poniżej możliwości biega Emperato. Błysnęła za to formą Nurbanu Sihirli, ale czy zdoła wygrać drugi raz z rzędu? Na sprawienie niespodzianki stać Rebela. Słabe są Mój Słodki oraz Legionista. Trudno ocenić szanse debiutującej Elanchiyi.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń