MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (12 maja)

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 15.30.

I: Memoriał Henryka Stermacha. 3 l. i st. kłusaki, handikap
2400 i 2420 m

Wycofana została Veline Bel. Niżej sklasyfikowane konie: Udine Pont, Asper de Casandra i Tequila Dance wystartują z przewagą 20 m nad Barbariską, Brandy Hornline i Usitą. Wydaje się jednak, że może ona nie wystarczyć, by mogły nawiązać walkę na prostej finiszować z trójką faworytów. Sądząc na podstawie wyścigu sprzed tygodnia, Barbariska powinna wygrać, oczywiście pod warunkiem, że nie zagalopuje. Rywalizacja pomiędzy Brandy Hornline i Usitą wydaje się otwarta. Tydzień temu ogier wygrał z niewielką przewagą nad Barbariską, która zagalopowała na początku, a Usita była blisko trzecia.

II: 3 l. folbluty, które nie biegały, 1600 m

Dobre oceny uzyskały zakupione we Francji, zgłoszony do Derby Bertrimont (pojedzie Turgaev) oraz Joshua’s Star, a pozostałe raczej średnie. Trudno jednak na tej podstawie wyciągnąć wniosek, że wyścig ten nie kryje żadnych tajemnic. Siwy Decepticon to brat niezłego Dominera, który jako trzylatek zwyciężył cztery razy. Honga na treningach niewiele ustępuje Joshua’s Star. Bad Steely Eyed i Crazy uważane są za późniejsze, a Equador (Srnec), zdaniem trenera, musi nabrać doświadczenia.

III: 3 l. i st. araby, które nie biegały

Trudny do typowania wyścig debiutujących arabów. Z trzech reperezentantów Terska, Kornet Obolensky Tersk i Kvant Tersk mają lepsze pochodzenia od Svetlicy Tersk. Ciekawe rodowody mają janowski Silver, Katchmeifyoucan oraz francuskiej hodowli Hayat Al Khalediah i Gatsby de Bozouls.

IV: 4 l. i st., III gr., 2000 m

Mocnym faworytem będzie Hipster, któremu bardziej pasuje elastyczny tor. Dobry Design wystąpi pierwszy raz po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, więc jego postawa bedzie pewną niewiadomą. Nieźle w sezonowym debiucie spisał się lepszy na miękkim torze Novitor. Percy, mimo 48 kg na grzbiecie, spisał się bardzo słabo w Handikapie Otwarcia. Bardzo dobrze spisuje się on na treningach, ale na zielonym torze już nieraz zawodził. Niezłe są Sweet City (w poprzednim sezonie trenował go K. Ziemiański, od pół roku jest w stajni W. Olkowskiego), Invincible Gunner i Lanaphor (Srnec).

V: 3 l. i st. kłusaki francuskie

W poprzednim tygodniu dobrze spisał się Everest Cheneviere, który był pierwszy w sobotę i drugi w niedzielę. W rozgrywce mogą też być Danielle Premiere, Exocet Tortuga, Ellipse du Dome i Eternity de Ginai. Słabsze wydają się Electro Star i Ebreichsdorf, ale warto pamiętać, że z dotychczas rozegranych w tym sezonie pięciu gonitw dla kłusaków aż cztery wygrały konie liczone w ostatniej kolejności!

VI: 4 l. i st., II gr., 1300 m

Polski Lord ma już za sobą zwycięskie przetarcie, więc i tym razem będzie w gronie faworytów. Dużo szybkości mają: Fighterka (Popov), Shalkar i Subiectum. Niezły jest Dilong, ale nie leży mu lekki tor. Słabsze wydają się Dazeekha i Terrier Spirit (Turgaev).

VII: Wycofana została Athea. Bardzo intersujący wyścig. W rozgrywce powinny być Top Medina, Anood Al Khalediah, Almiza, Sheblat Al Khalediah i Fikats de Bozouls. Trochę słabsza od nich wydaje się Zahrina, a rola outsiderki przypadnie Hydrze.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń