MENU

Aktualności - Aktualności

Oceny koni wystawione przez trenerów.

Sześć koni trenowanych w Polsce i jeden zagraniczny zostało zgłoszonych do biegu o Nagrodę Europy dla koni czystej krwi arabskiej (kat. A, 2600), której faworytem jest niepokonany już w dziewięciu startach, trenowany we Wrocławiu przez Michała Borkowskiego czteroletni Fazza Al Khalediah. Drugim ważnym wydarzeniem niedzielnego mityngu, podczas którego rozegranych zostanie dziewięć gonitw wyłącznie dla wierzchowców tej rasy, będzie Al Khalediah Poland Cup (kat. A, 1600 m).

Liga Mediów
12 sierpnia 2018

Notowania po 27. dniach wyścigowych.

Piękna słoneczna pogoda przyciągnęła w niedzielę na tor kilka tysięcy widzów spragnionych nie tylko sportowych, ale i estetycznych wrażeń związanych z wyścigami koni czystej krwi arabskiej. W głównym wyścigu o Nagrodę Białki, rozgrywanym o Puchar Prezesa Rady Ministrów, faworyt Dragon nie sprostał w końcówce francuskiej klaczy, dosiadanej przez Szczepana Mazura Fly Hipolyte. Uległ po walce o 0,5 długości. Nie miała natomiast żadnych problemów z pokonaniem młodszych o rok rywalek w biegu o Nagrodę Sabelliny gwiazda ubiegłego sezonu, derbistka Shannon Queen.

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

W dniach 13.08.2018 od godz. 06.00 do 16.08.2018 do godz. 18.00 wejście na teren parkingu głównego i alei dojazdowej zostaje zamknięte dla osób postronnych (biegaczy, kolarzy, spacerowiczów).

Oceny koni na podstawie wcześniejszych wyników oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.30.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń