MENU

Aktualności - Aktualności

W czwartek trener Andrzej Laskowski poinformował nas, że sześcioletni Alladyn w tym sezonie już nie wystartuje. Derbista z 2015 r. doznał urazu więzadeł stawów w maszynie do stępowania (tzw. „karuzeli”). Ta kontuzja nie eliminuje go całkowicie z udziału w wyścigach, ale potrzebne jest dużo czasu, aby ją zaleczyć. W związku z tym jego właściciele postanowili, iż ogier w tym roku już nie pobiegnie i będzie spokojnie przygotowywany do kolejnego sezonu.

Świętujcie z nami 30 lipca Oaks i Derby Arabskie na jednym z najpiękniejszych torów w Europie w odrestaurowanej Trybunie Honorowej!
Zachęcamy do zakupu biletów cateringowych.

Podczas przerwy letniej na Służewcu wyścigi rozgrywane są na hipodromie w Sopocie. W ciągu pierwszej nadmorskiej dwudniówki rozegrano 13 gonitw, w tym dziewięć galopem. Choć przeznaczone są one dla koni najniższych grup, to rywalizacja w Sopocie może mieć wpływ na rozstrzygnięcia w czempionatach. Z walczących o tytuł czempiona jeźdźców ścigał się tylko Aleksander Reznikov, który odniósł dwa zwycięstwa i do pierwszego w klasyfikacji Michala Abika traci już tylko dwa oczka (21 – 19, trzeci Mazur ma 17 wygranych).