MENU

Aktualności - Aktualności

Ostatni weekend czerwca to czas rozgrywania najważniejszego sprawdzianu dla czteroletnich arabów polskiej hodowli – biegu o Nagrodę Janowa (niedziela, godz. 17). Cztery tygodnie przed Derby (28 lipca) potencjalni  kandydaci do zdobycia błękitnej wstęgi zostaną poddani próbie na dystansie 2600 m.

Liga Mediów
23 czerwca 2019

Notowania po 15 dniach wyścigowych.

Bieg ten nie miał już żadnego znaczenia, jeśli chodzi o Derby, bo trener Adam Wyrzyk zapowiedział wcześniej, że Grants Black, jedyny uczestnik Nagrody Aschabada pozostający jeszcze na derbowej liście, zostanie z niej skreślony. Faworyt gonitwy nie zawiódł, pokonując pod Michalem Abikiem klacz Bint Marshal, która sprawiła małą niespodziankę.

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Liga Mediów
22 czerwca 2019

Notowania po 14 dniach wyścigowych.

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 16.

Konie dwuletnie pełnej krwi angielskiej tradycyjnie rozpoczynają rywalizację na Torze Służewiec w ostatniej dekadzie czerwca. W pierwszym wyścigu bezapelacyjne zwycięstwo odniosła irlandzka Inter Royal Lady, trenowana przez Adama Wyrzyka, z córką trenera, kandydatką dżokejską Joanną Wyrzykówną w siodle.

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń