MENU

Aktualności - Aktualności

Powrót Alladyna
20 kwietnia 2019

Urodziwy kasztan, derbista i Arabski Koń Roku 2015 Alladyn, wrócił do stajni prowadzonej przez byłego dżokeja Andrzeja Laskowskiego po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Trenuje od grudnia. Pobiegnie już podczas inauguracji sezonu 28 kwietnia w gonitwie trzeciej grupy.

Rozmowa z trenerem Michałem Borkowskim.

Rozmowa z trenerem Januszem Kozłowskim.

– Rozwijamy się. W debiutanckim sezonie ścigały się cztery nasze konie, a do nowego zgłosiliśmy już dziewięć – mówi młoda trenerka Natalia Szelągowska (30 l.). Drugi rok prowadzi ona stajnię wraz ze swym mężem, dżokejem Dimą Petryakovem, synem dobrze znanego starszym bywalcom toru Michaiła Petryakova, który jako pierwszy z Rosjan zyskał dużą popularność na Służewcu w latach 1991-2000, najpierw jako jeździec, a następnie trener.

Były świetny dżokej Piotr Piątkowski (ponad 1000 zwycięstw, w tym trzykrotnie w Derby i Wielkiej Warszawskiej) w swym trzecim sezonie w roli trenera stajni państwa Sabiny i Saliha Plavaców przygotowuje 47 koni.
– Po cichu liczę, że ilość przejdzie wreszcie w jakość, bo w ub. roku na przykład wygraliśmy stosunkowo dużo gonitw (27 w 180 startach), ale za mało było spektakularnych sukcesów. Tylko trzyletni arab Han Bersael wygrał bieg kategorii A (Sambora) – ocenia.

Zachęcamy gorąco do spędzenia Otwarcia Sezonu 2019 w restauracji na II piętrze Trybuny Honorowej.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń