MENU

Aktualności - wszystkie

22.04.2018 – Otwarcie Sezonu 2018

22 kwietnia o 13.30 zainaugurowany zostanie 74. sezon na Służewcu, który w tym roku potrwa do 18 listopada. W pierwszym dniu odbędzie się 8 gonitw, do których zgłoszono 61 koni. Tradycyjnie już przed pierwszą z nich, nim nad torem rozlegnie się słynne „Ruuuszyły…”, widownia usłyszy przebój „Bomba w górę” w wykonaniu Jaremy Stępowskiego. Potem już  uwaga publiczności skupi się na głównych aktorach, czyli koniach i dosiadających ich jeźdźcach.

Z myślą o najmłodszych przygotowana została specjalna strefa. W przerwie między pasjonującymi gonitwami na zgłodniałych widzów czekać będzie strefa gastronomiczna. 

Jak najlepiej dostać się w niedzielę na Tor Służewiec?

Najprościej komunikacją miejską m.in. jeżdżącym co pół godziny z pętli przy stacji Metro Wilanowska bezpośrednio na tor „wyścigowym” autobusem linii 300 lub jadącymi w kierunku Piaseczna autobusami linii 709, 715, 727, 739 (przystanek na żądanie „Wyścigi”) oraz tramwajami: 4, 10 i 35 na pętlę Wyścigi, skąd trzeba przejść piechotą do Alei Wyścigowej. Na Służewiec można również dojechać samochodem – wjazd od ulicy Puławskiej 266

Bilety wstępu od 5 zł. Bilety do nabycia również na www.eventim.pl

Program Gonitw