MENU

Aktualności - wszystkie

02.07.2017 – Konkurs na Najpiękniejszy Kapelusz

W najbliższą niedzielę w trakcie Gali Derby odbędzie się konkurs na najpiękniejsze damskie nakrycia głowy. Po raz kolejny na służewieckim torze zaroi się od pięknych i kolorowych kapeluszy, toczków i fascynatorów.

Gorąco zachęcamy panie do odwiedzin Toru Służewiec 2 lipca i udziału w konkursie.

Kapelusze i stylizacje oceniać będzie specjalnie powołane jury, w którego skład wejdą między innymi: redaktor naczelna L’OFFICIEL Poland – Ewelina Kustra, dyrektor kreatywna, stylistka – Rożena Opalińska, projektant – Rafał Zieliński.

Kapelusze i stylizacje nakryć głowy na Torze Wyścigów Konnych to jednocześnie pokaz elegancji i ekstrawagancji. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, których łączna pula to 10 000 zł. Są to m.in.: biżuteria Pierre Lang, weekendowy pobyt w Hotel Bryza Resort & SPA, indywidualna stylizacja sukni Eli Piorun, nakrycia głowy od Rafała Zielińskiego, zaproszenia na treningi do klubów Holmes Place. Wśród nagród dla laureatek konkursu znajdą się również karnety do odrestaurowanej i otwartej w zeszłym tygodniu Trybuny Honorowej Toru Służewiec.

Jak wziąć udział w konkursie?
1. Przygotuj oryginalny i elegancki kapeluszu lub inne nakrycie głowy.
2. Przyjdź na Galę Derby na Tor Wyścigów Konnych Służewiec w niedzielę, 2 lipca 2017.
3. Między godziną 14:00 a 17:00 zgłoś się do Namiotu Konkursowego, który znajduje się w strefie B, tam zrobimy Ci zdjęcie i przyjmiemy zgłoszenie.
4. Około godziny 17:30 skontaktujemy się telefonicznie ze zwyciężczyniami.
5. O godzinie 18:00 na padoku nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
Powodzenia!

Regulamin konkursu